22. kolo, so 12. 3. 2022, 18:00

VK Lvi Praha

3:1

Black Volley Beskydy

( 25:17, 25:15, 23:25, 25:19)

Počet diváků: 295

Sestava

Domácí: McCarthy,Janouch, Kriško, Todua, van Dijk, Čech, libero Ježek. Střídali: Pliasetskyi, Toman, Vodička, Nedeljković

Hosté: Motyčka, Kristian, Prokůpek, Koloušek, Mišek, McLain, libero Jelen. Střídali: Mečiar, Muroň

Popis utkání

V prvních dvou sadách bylo jasně patrné, kdo je favoritem utkání. Herně vyzrálejší Lvi si trpělivě budovali náskok, který v poklidu navyšovali. Beskydští mladíci sice hráli obětavě, výrazněji kousat však nedokázali – 25:17 a 25:15.

Ve třetí sadě už to neplatilo. Beskydy dokonce donutily trenéra Lvů Pomra vybrat si první dva oddechové časy. Leč marně, v koncovce zvítězilo nadšení nad bohorovností domácích – 23:25.

Čtvrtá sada byla opět plně v režii Lvů – 25:19.

Vyjádření k utkání

Jakub Janouch (kapitán VK Lvi Praha): "Děkuji fanouškům, že přišli. Hlavně bubeníkům, kteří nás táhli. Tři sety byly jasně v naší režii. V tom, ve kterém jsme prohráli, jsme bohužel polevili ve všech činnostech. Tři body se ovšem počítají."

Tomáš Pomr (trenér VK Lvi Praha): "Utkání jsme zvládli za tři body, což je nejdůležitější. Ve třetím setu jsme prostřídali sestavu. Kluci nehráli špatně, ale zhoršil se příjem a moc jsme toho neubránili. Proto jsme se nedokázali v koncovce odtrhnout a Beskydy nás za to po zásluze potrestaly."

Jakub Motyčka (kapitán Black Volley Beskydy): „Jsme rádi, že jsme uhráli alespoň set. To se nám v sezoně příliš často nepodařilo. Na druhou stranu musím uznat, že nás Lvi přehráli ve všech činnostech.“

Jakub Salon (trenér Black Volley Beskydy): „V prvních dvou setech mi z našeho výkonu bolely oči. Byli jsme zakřiknutí, báli jsme se, dostala nás i atmosféra. Jsem rád, že jsme se ve třetí sadě trochu zvedli, i když to bylo ovlivněno i tím, že Lvi zamíchali sestavou."

Analýza bodů
Domácí

50

ÚTOKY

39

12

ESA

3

14

BLOKY

3

22

CHYBY SOUPEŘE

31

Rozdělení bodů podle činností.
V tabulce je číselné vyjádření, v grafu procentuální

Hosté
Analýza činností
Domácí

5

DIAGONÁLNÍ HRÁČ

11

28

SMEČAŘ

26

22

BLOKAŘ

7

3

NAHRÁVAČ

1

Rozdělení bodů podle činností.
V tabulce je číselné vyjádření, v grafu procentuální

Hosté
Fotografie z utkání