16. 01. 2022

Opět úspěšní

​O víkendu jsme odehráli třetí kolo druhé části Extraligy juniorů. Pro toto kolo jsme získali pořadatelství a chtěli jsme dokázat, že v domácím prostředí můžeme hrát s každým. Ve skupině nás postupně mělo čekat derby s VK Ostrava (vedené reprezentačním trenérem Ivanem Pelikánem), dále Lvi Praha (historicky jeden z nejúspěšnějších mládežnických týmů ČR), Příbram (před turnajem vedoucí tým Extraligy juniorů) a nakonec Velké Meziříčí (další dlouholetý hegemon vychovávající reprezentanty pod vedením Petra Judy).

12. 01. 2022

S Kladnem se utkáme před TV kamerami

Zápas volejbalové Extraligy mužů se odehraje v pondělí 17. ledna 2022 od 17 hodin. Česká televize jej bude vysílat v přímém přenosu na ČT Sport.

12. 01. 2022

Extraliga juniorů v Ostravě

Kadeti Black Volley Beskydy hrající Extraligu juniorů pod Blue Volley Ostrava sehrají v pořadí čtvrtý turnaj této sezóny v Ostravě. Online přenos zápasů bude k vidění na facebooku Black a Blue Volley.

08. 01. 2022

Ani derby s Ostravou nám body nepřineslo

8. ledna 2022 jsme odehráli první letošní zápas na hřišti soupeře v nedaleké Ostravě.

22. 12. 2021

Blíží se konec roku 2021 a začátek roku 2022

Děkujeme Vám za spolupráci a podporu v uplynulém roce. Přejeme Vám pevné zdraví, mnoho štěstí a rodinné pohody. Ať se Vám v nastávajícím roce splní všechny pracovní i osobní přání tak, abyste za rok mohli říct, že rok 2022 byl pro Vás a Vaše nejbližší šťastný a úspěšný.

18. 12. 2021

Vánoční překvapení se nekonalo

Poslední letošní zápas Uniqa extraligy zavítal lídr soutěže na Moravu. Domácí tým Black Volley Beskydy po pěkném kolektivním výkonu a zasloužené výhře nad Fatrou Zlín v minulém kole chtěl nadělit sobě i fanouškům vánoční dárek v podobě zisku alespoň bodu, což se i přes opět pěkný výkon nepovedlo a hosté si zaslouženě odvážejí tři body.

16. 12. 2021

Bude vánoční překvapení …. ?

​Vážení volejbaloví přátelé, poslední extraligové představení v letošním roce a zároveň konfrontace proti top týmu domácí scény slibuje vynikající podívanou. V rámci 13.kola přivítáme nejúspěšnější klub posledních let a současně průběžně první tým extraligové tabulky - Jihostroj České Budějovice.

11. 12. 2021

Zasloužené tři body se Zlínem jsou doma

Ve dvanáctém kole UNIQA volejbalové extraligy na sebe narazily moravské týmy, pro které byl zisk bodů právě z tohoto utkání zásadní, pokud chtějí pomýšlet na předkolo play-off. Fatra to do Frýdku-Místku nemá daleko, takže domácí Black Volley Beskydy nemohli spoléhat na únavu soupeře po dlouhé cestě a museli dát do zápasu vše, což také udělali a zápas vyhráli za plný počet bodů.