03. 03. 2024

V předkole Play Off se utkáme s Brnem

Poslední zápas základní části ČEZ extraligy svedl dohromady semifinalisty letošního Chance Českého poháru. Před týdnem byl úspěšnější papírově slabší tým Black Volley Beskydy a tak se dalo očekávat, že Lvi si na Moravu pojedou spravit chuť. Výsledek tohoto zápasu už na celkové pořadí základní části neměl na rozdíl od zbývajících střetnutí kola valný vliv, takže šlo čistě o sportovní prestiž. V předkole Play Off se tým Black Volley Beskydy utká s týmem Volejbal Brno.

01. 03. 2024

Slavte s námi Chance Český pohár

Můžete těšit na: • Podpisové karty Black Volley Beskydy • Setkání s hráči • Profi foto s hráči • Autogramiáda • Profi foto s pohárem • Fan shop Black Volley Beskydy

27. 02. 2024

Mladí beskydští orli roztáhli svá křídla

Historický úspěch týmu Black Volley Beskydy, vítězí v Chance Českém poháru mužů 2023/24.

17. 02. 2024

Dva body zůstávají doma v Beskydech.

Základní část letošního ročníku ČEZ Extraligy mužů míří sice pomalu do finále, ale k velké divácké radosti je stále o co hrát. V dnešním utkání v Beskydech šlo hostujícímu Zlínu o „životní“ body. Před tímto zápasem totiž byla Fatra na posledním, sestupovém místě. Přes veškerou snahu si však odváží ze severu Moravy jen jeden bod za prohru 2:3. Dva body zůstávají doma v Beskydech.

12. 02. 2024

Extraligový tým U22 se s oslabenou sestavou udržel v elitní skupině

O víkendu 10. – 11.2. jsme zavítali do Šlapanic, kde se odehrál únorový turnaj mládežnické Extraligy U22. Kvůli souběhu s ČEZ Extraligou mužů a 1. ligou mužů jsme na jih Moravy odjeli v oslabené sestavě. Po 2 vítězstvích nad Šlapanicemi a Karlovými Vary a 2 porážkách s Kojetínem a Brnem jsme obsadili 3. místo a udrželi se tak v nejvyšší výkonnostní skupině.

10. 02. 2024

Z Benátek jsme přivezli 2 vítězné body

Black Volley Beskydy, který ve čtvrtek v dohrávce 19. kola podlehl bez zisku setu Jihostroji doma Benátky přehrál 3:0, ale Benátky poslední dobou hrají velmi kvalitní volejbal a v utkání měly mít více ze hry. Pikantností utkání byl souboj otce a syna. Jakub Koloušek asistuje domácímu trenérovi Benátek Alešovi Dittrichovi a jeho syn Matěj Koloušek od roku 2022 reprezentuje Black Volley Beskydy. Benátky nedokázaly udržet výborný výkon z prvních tří setů a z dnešního zápasu získaly pouhý bod za prohru 2:3. Black Volley Beskydy si odvážejí domů dva body.

08. 02. 2024

V Budějovicích se nám nedařilo

V dohrávaném utkání 19. kola ČEZ volejbalové extraligy mužů 2023/24 přivítali volejbalisté Českých Budějovic na své palubovce celek Beskyd. Jihostroj byl jasným favoritem, přesto neponechal nic náhodě a celý zápas odehrál v nejsilnější sestavě. Domácí měli od začátku zápas pevně pod kontrolou a vyhráli rychle už ve třech setech. Na pátém místě aktuálně Českobudějovičtí ztrácí jeden bod na čtvrté Karlovarsko.

03. 02. 2024

Beskydská pevnost neodolala Ostravě

21.kolo ČEZ Extraligy mužů svedlo dohromady dva snad největší rivaly v soutěži. Vzájemné zápasy Ostravy a Beskyd mají vždy velký náboj a skvělou atmosféru. A ani dnes tomu nebylo jinak. Do Frýdku-Místku jela Ostrava vracet Beskydům domácí porážku z podzimní části a vzala si na to odpovídající posilu. V jejím dresu dnes po letech opět nastoupila bývalá ostravská hvězda a strůjce největšího klubového úspěchu, Slovák Peter Michalovič. I přesto však beskydská pevnost i tentokrát odolala.