Úvod Výsledky Soupiska Realizační tým Články Galerie Informace

Výsledky:

Kalendář akcí:

Novinky:

12. 2. 2024

Extraligový tým U22 se s oslabenou sestavou udržel v elitní skupině

O víkendu 10. – 11.2. jsme zavítali do Šlapanic, kde se odehrál únorový turnaj mládežnické Extraligy U22. Kvůli souběhu s ČEZ Extraligou mužů a 1. ligou mužů jsme na jih Moravy odjeli v oslabené sestavě. Po 2 vítězstvích nad Šlapanicemi a Karlovými Vary a 2 porážkách s Kojetínem a Brnem jsme obsadili 3. místo a udrželi se tak v nejvyšší výkonnostní skupině.

20. 11. 2023

Extraligový tým Black Volley U22 ovládl 1. výkonnostní skupinu

​Ve dnech 18. – 19.11. 2023 jsme ve sportovní hale v Třebovicích hostili 1. výkonnostní skupinu mužské Extraligy U22. Našimi soupeři byly celky z Brna, Příbrami, Karlových Varů a Českých Budějovic. S jasným cílem udržet skupinu jsme byli připraveni v sestavě: nahrávači Hilšer a Poštulka, univerzálové Sztolarik a Jetmar, smečaři Benda, Malík, Jonszta a Šťastný, blokaři Flegr, Přibyl a Lichý a na liberu se nám představili Krejčíček s Míčkem. Nemocného trenéra Michala Provazníka zastoupil jeho asistent Vojta Bauman.

21. 5. 2023

Z Budějovic jsme dovezli BRONZ !!!!

Na finálový turnaj Extraligy mužů U22 jsme vyrazili do Českých Budějovic a nutno říci, že naše příprava se velmi lišila od jiných pro vrchol sezóny, především vinou toho, že většina hráčů našeho týmu se připravovala na maturitu, kterou jsme všichni úspěšně zvládli. V plné sestavě jsme se sešli až ve čtvrtek před prvním zápasem.