27. 02. 2024

Mladí beskydští orli roztáhli svá křídla

Historický úspěch týmu Black Volley Beskydy, vítězí v Chance Českém poháru mužů 2023/24.

17. 02. 2024

Dva body zůstávají doma v Beskydech.

Základní část letošního ročníku ČEZ Extraligy mužů míří sice pomalu do finále, ale k velké divácké radosti je stále o co hrát. V dnešním utkání v Beskydech šlo hostujícímu Zlínu o „životní“ body. Před tímto zápasem totiž byla Fatra na posledním, sestupovém místě. Přes veškerou snahu si však odváží ze severu Moravy jen jeden bod za prohru 2:3. Dva body zůstávají doma v Beskydech.

10. 02. 2024

Z Benátek jsme přivezli 2 vítězné body

Black Volley Beskydy, který ve čtvrtek v dohrávce 19. kola podlehl bez zisku setu Jihostroji doma Benátky přehrál 3:0, ale Benátky poslední dobou hrají velmi kvalitní volejbal a v utkání měly mít více ze hry. Pikantností utkání byl souboj otce a syna. Jakub Koloušek asistuje domácímu trenérovi Benátek Alešovi Dittrichovi a jeho syn Matěj Koloušek od roku 2022 reprezentuje Black Volley Beskydy. Benátky nedokázaly udržet výborný výkon z prvních tří setů a z dnešního zápasu získaly pouhý bod za prohru 2:3. Black Volley Beskydy si odvážejí domů dva body.

08. 02. 2024

V Budějovicích se nám nedařilo

V dohrávaném utkání 19. kola ČEZ volejbalové extraligy mužů 2023/24 přivítali volejbalisté Českých Budějovic na své palubovce celek Beskyd. Jihostroj byl jasným favoritem, přesto neponechal nic náhodě a celý zápas odehrál v nejsilnější sestavě. Domácí měli od začátku zápas pevně pod kontrolou a vyhráli rychle už ve třech setech. Na pátém místě aktuálně Českobudějovičtí ztrácí jeden bod na čtvrté Karlovarsko.

03. 02. 2024

Beskydská pevnost neodolala Ostravě

21.kolo ČEZ Extraligy mužů svedlo dohromady dva snad největší rivaly v soutěži. Vzájemné zápasy Ostravy a Beskyd mají vždy velký náboj a skvělou atmosféru. A ani dnes tomu nebylo jinak. Do Frýdku-Místku jela Ostrava vracet Beskydům domácí porážku z podzimní části a vzala si na to odpovídající posilu. V jejím dresu dnes po letech opět nastoupila bývalá ostravská hvězda a strůjce největšího klubového úspěchu, Slovák Peter Michalovič. I přesto však beskydská pevnost i tentokrát odolala.

24. 01. 2024

Účast ve Final Four Chance Českého poháru je naše

Do čtvrtého kola Chance Českého poháru se v letošním ročníku dokázaly probojovat prvoligové Dobřichovice, které v předchozích kolech překvapivě vyřadily extraligové týmy Kladna a Brna. Black Volley Beskydy přijely do Dobřichovic s odhodláním porazit soupeře, s nímž má zkušenosti z prvoligové soutěže řada našich hráčů. Tým předvedl kvalitní výkon a zaslouženě po výhře 3:0 postoupil mezi nejlepší čtyři týmy Chance Českého poháru mužů, kde postoupili také AERO Odolena Voda a Lvi Praha. O čtvrtém soupeři rozhodne souboj mezi Karlovarskem a Hradcem Králové.

20. 01. 2024

V Kladně se nám nedařilo

Druhá konfrontace kladenských Orlů s družstvem Black Volley Beskydy měla naprosto odlišný průběh než první zápas, který se změnil ve dvouhodinovou přetahovanou. V Kladenské sportovní hale kralovali domácí a až ve třetím setu jsme se herně trochu vzchopili a dostali se nad dvacet bodů. Tříbodová výhra pojistila Kladnu druhé místo v tabulce, třetí Dukla Liberec ztrácí na Orly tři body a má odehrán i zápas navíc.

18. 01. 2024

První letošní zápas přinesl cenné 3 body

Dohrávka šestnáctého kola ČEZ Extraligy mužů byla zároveň prvním zápasem domácího týmu Black Volley Beskydy v novém roce. Po delší herní pauze byli mladí svěřenci trenéra Provazníka hladoví po zápasové atmosféře a Brno naopak přijelo vracet Beskydům prohru ze začátku sezóny. Když se k tomu připočte i „sousedské“ postavení obou týmů v tabulce, dal se očekávat lítý boj. Beskydy se však na tento důležitý zápas skvěle připravily, nepřipustily žádné drama a nechávají si po výhře 3:0 všechny body doma.