06. 03. 2022

Poslední domácí zápas bez bodu

Zápas předposledního kola letošního ročníku UNIQA volejbalové extraligy mezi Black Volley Beskydy a SKV Ústí nad Labem sice postrádal to správné napětí, drama a boj o každý bod až do samého konce, protože o účastnících letošního play-off již bylo rozhodnuto a jakýkoliv výsledek již nemohl přinést žádnou změnu, ale kvůli událostem v okupované Ukrajině dostal zcela jiný lidský rozměr. Skutečně důležitý souboj se odehrává právě tam.

27. 02. 2022

V sobotu jsme zavítali do Příbrami

Beskydy v sobotu 26. února 2022 zavítali do Čech, konkrétně ke kocourům do Příbrami k předposlednímu zápasu sezóny 2021/22 na poli soupeře.

12. 02. 2022

Karlovarsko jsme potrápili

Domácí Beskydy přivítaly na své palubovce průběžně druhé Karlovarsko. Bylo by velkým překvapením, kdyby Black Volley získal v tomto zápase jakýkoliv počet bodů. Jednak proti sobě nastoupily týmy z opačných konců tabulky a jednak domácí stále z důvodu zranění bojují s nekompletním kádrem, který tak doplňují svými mladými odchovanci. Ti tak sbírají cenné zkušenosti, jež se budou Beskydům jistě hodit v dalších sezónách. Výsledek dal nakonec za pravdu papírovým předpokladům, i když to Karlovy Vary rozhodně neměly jednoduché.

05. 02. 2022

V sobotu se nedařilo

V sobotu Black Volley Beskydy odehráli zápas u našich severních soupeřů, Dukly Liberec.

29. 01. 2022

Tentokrát jsme se na domácí půdě trápili

V 17. kole přivítaly doma Beskydy AERO, na které si tým trenéra Salona před domácím zápasem věřil. Porazit AERO okupující přesně polovinu tabulky nebylo pro Black Volley, který v posledních zápasech předváděl pěkný bojovný volejbal a potrápil favority z Kladna i Brna, nereálným cílem. Avšak značně oslabený tým domácích na výborné výsledky nenavázal a Aero si zaslouženě odváží tři body.

25. 01. 2022

Budou beskydští orli po sobotě stoupat výš ?

​Vážení volejbaloví přátelé, v sobotu 29. ledna netradičně od 19:30, z důvodu souběžně hraného utkání extraligy žen, přivítáme hosty z obce Odolena Voda. AERO hájící v tuto chvíli šestou příčku extraligové tabulky se bude snažit urvat plné tři body a tím se dotáhnout na konkurenty ze Lvů Praha na pátém místě.

17. 01. 2022

Výhra nad Kladnem před televizními kamerami

Ze souboje orlů z Beskyd a z Kladna vyšli oproti očekávání vítězně ti severomoravští. Před televizními kamerami byl k vidění pohledný a bojovný volejbal se správnou tie-breakovou koncovkou, kterou zvládl lépe papírově slabší tým Black Volley Beskydy.

12. 01. 2022

S Kladnem se utkáme před TV kamerami

Zápas volejbalové Extraligy mužů se odehraje v pondělí 17. ledna 2022 od 17 hodin. Česká televize jej bude vysílat v přímém přenosu na ČT Sport.