Úvod Výsledky Soupiska Realizační tým Články Galerie Informace

Dresy

Hlavní myšlenkou dresů Black Volley je – v jednoduchosti je krása. A když se jednoduchá, čistá grafika spojí s barevnou linií klubů projektu Volley Beskydy - Blue Volley Ostrava, Green Volley Frýdek-Místek a Red Volley Frýdlant n/O – vznikne z toho nadčasová, elegantní sada dresů.

Barvy

Hlavní barvou TOP týmu Volley Beskydy, kterým je právě Black Volley, je samozřejmě černá. Silná, elegantní barva, která nenechá žádného soupeře na pochybách, že stojí proti sebevědomému týmu. Zkrátka all black.

Doplňkovou barvou je bílá. Tato sada dresů je využívána většinou na palubovkách soupeřů v případě, že domácí tým je v černé. Kontrast těchto dvou barev tvoří opět nadčasovou kombinaci, na které se navíc skvěle vyjímají barvy log našich sponzorů.

Třetí barvou, která je určena pro dresy libera je pozitivní a zářivá žlutá. Byla vybrána záměrně, protože spolu s černou a bílou tvoří základní barvy zakladatele klubu, vizionáře a hlavního sponzora pana Vavřince Pečinky a jeho firmy ANAJ.

Logo

Black Volley Beskydy zvolil za svůj symbol orla, majestátního, nespoutaného, svobodného, ale zároveň urputného a nekompromisního dravce, jež svými vlastnostmi symbolizuje hru a filozofii našeho týmu. Znak klubu je na rozdíl od loga doplněn ještě volejbalovým míčem a rokem vzniku.

Míč protknutý písmenem V (Volejbal – Vítězství – Volley Beskydy) tvoří základ jednoduchého, avšak velmi výstižného loga celého projektu Volley Beskydy. Všechny návrhy vycházejí z grafické dílny studia TOMART24, které zcela splnilo naše představy o podobě symbolů, jež nás reprezentují před našimi fanoušky.